Internetové stránky a internetové/intranetové aplikace

Internetové stránky a internetové aplikace

Nabízíme vám řešení

V dnešní době má svoji prezentaci na internetu téměř každý. To je ovšem málo!
Záleží na tom, jak prezentace promlouvá k návštěvníkům vašich stránek. Dokáže zaujmout? Neztratíme se v nepřehledných nabídkách? Budou stránky funkční ve všech nejrozšířenějších internetových prohlížečích? Dobře navržená a správně provedená prezentace na toto všechno (a na mnohé další) musí pamatovat. Jedině tak budete moci říci, že jde o vaší nejlepší vizitku, která dokáže oslovit nejširší okruh potenciálních zákazníků.

Vedle tvorby několikastránkových statických prezentací nabízíme i vývoj internetových nebo intranetových aplikací dle vašich požadavků.

Pokud chcete do obsahu svých stránek snadno zasahovat a rozšiřovat je, nabízíme vlastní redakční systém. Správa obsahu vašich stránek se tak stane hračkou.

Jsme také připraveni provést implementaci některého z rozšířených Open Source řešení. V této oblasti se zaměřujeme především na využití CMS Drupal. Záleží ale vždy na analýze vašich požadavků a následném výběru odpovídajícího řešení. Tím se výrazně sníží finanční náklady např. při nasazení komplexního informačního systému.


Jaké technologie standardně využíváme?

(X)HTML, CSS, XML, JavaScript, ASP, PHP, SQL

Internetové stránky a internetové aplikace


© TFSoft, 2003–2015

Powered by TF-Wmake 1.9.0, © TFSoft 2003-2018.
Processing took 0.010 seconds.