TFSoft

programování, design, DTP

Nabídka tisku

Tiskárna HP Designjet Z2100Pro každého, kdo požaduje věrnou reprodukci barev, nabízíme velkoformátový tisk do formátu A1+. Zvládáme nejen kvalitní fotografický tisk, ale také barevně věrný nátisk včetně simulace velké části přímých barev PANTONE.

více ->>

TF-Wmake manuál

Kompletně přepracovaná uživatelská příručka k našemu redakčnímu systému je tu!
Ukázka několika stránek.

více ->>

Periodická tabulka (PTP)

Barevná verze naší periodické tabulky prvků je tu! Pomocí barevných vrstev máme nově k dispozici celou řadu zajímavých pohledů na PTP. Stáhněte si ukázkový soubor (formát PDF).

Internetová řešení

Aplikace (MS Windows)

Vyhledávání

Aplikace poskytované zdarma (Freeware)

B-R Easy

Program slouží k výpočtu hodnot, které jsou zadávány do modulu "gradient makeru" nízkotlakého LC Econo systému firmy Bio-Rad. Díky tisku přehledného protokolu bude programování parametrů průběhu gradientu hračkou.
více ->>

Centrifugace

Jde o prográmek, pomocí něhož můžete provádět výpočty vztahující se k centrifugačním metodám. Základem je přepočet RPM na RCF (RCF na RPM). Program obsahuje databázi rotorů, kterou můžete libovolně rozšiřovat.
více ->>

MolCalc

Prográmek, který umí vypočítat z chemického vzorce molární hmotnost sloučeniny. K dispozici je také integrovaná periodická tabulka prvků.
více ->>

RadioCalc

Pracujete s radioizotopy? Počítáte kolik aktivity Vám zůstalo z původního množství? Zajímá Vás jaký dosah má záření určitého radioizotopu, jak se před ním chránit a další informace?
více ->>

UniCounter

Odpočítávací šetřič obrazovky. Na obrazovce můžete zobrazovat časový údaj na základě dvou zadaných datumů. Rozlišovány jsou tři časové intervaly.
více ->>

Log Analyst for MS ISA Server

Hledáte možnost prohledávat a zobrazovat textový log ISA serveru přehlednějším způsobem? Tento prográmek by pro Vás mohl být řešením.
více ->>


Přístupů celkem: 1053593. [více]

Powered by TF-Wmake 1.9.0, © TFSoft 2003-2018.
Processing took 0.639 seconds.