TFSoft

programování, design, DTP

Nabídka tisku

Tiskárna HP Designjet Z2100Pro každého, kdo požaduje věrnou reprodukci barev, nabízíme velkoformátový tisk do formátu A1+. Zvládáme nejen kvalitní fotografický tisk, ale také barevně věrný nátisk včetně simulace velké části přímých barev PANTONE.

více ->>

TF-Wmake manuál

Kompletně přepracovaná uživatelská příručka k našemu redakčnímu systému je tu!
Ukázka několika stránek.

více ->>

Periodická tabulka (PTP)

Barevná verze naší periodické tabulky prvků je tu! Pomocí barevných vrstev máme nově k dispozici celou řadu zajímavých pohledů na PTP. Stáhněte si ukázkový soubor (formát PDF).

Internetová řešení

Aplikace (MS Windows)

Vyhledávání

Komponenty ActiveX OCX a DLL

tfLocalizator (VB 6 add-in)

Načítáte standardně textové řetězce z RES souboru? Pokud ano, tak Localizator asi zatím nebude nic pro Vás. Většinou ale používáme RES soubory jako "sklad" textových hlášek, popisků, atd., pouze pokud počítáme s lokalizací produktu do jiného jazyka.
více ->>

tfMolCalc ActiveX DLL

Chtěli byste přidat k Vašemu programu možnost výpočtu molární hmotnosti sloučeniny z jejího chemického vzorce? Chcete snadno zformátovat u vzorce sloučeniny dolní indexy? Použijte tfMolCalc.DLL!
více ->>

tfProgressBar ActiveX OCX

"Indikátoru průběhu", tzv. progress bar, je standardní součástí každého vizuálního programovacího nástroje. Někdy by se ale hodily vlastnosti, které statndardně k dispozici nejsou.
více ->>

tfProgressForm ActiveX OCX

Programy provádějící časově náročnou činnost (kopírování souborů, náročné výpočty,...) zobrazují speciální formulář informující o aktuálním stavu akce a umožňující uživateli započatou akci pozastavit nebo zrušit.
více ->>


Přístupů celkem: 1053307. [více]

Powered by TF-Wmake 1.9.0, © TFSoft 2003-2018.
Processing took 0.226 seconds.