TFSoft

programování, design, DTP

Nabídka tisku

Tiskárna HP Designjet Z2100Pro každého, kdo požaduje věrnou reprodukci barev, nabízíme velkoformátový tisk do formátu A1+. Zvládáme nejen kvalitní fotografický tisk, ale také barevně věrný nátisk včetně simulace velké části přímých barev PANTONE.

více ->>

TF-Wmake manuál

Kompletně přepracovaná uživatelská příručka k našemu redakčnímu systému je tu!
Ukázka několika stránek.

více ->>

Periodická tabulka (PTP)

Barevná verze naší periodické tabulky prvků je tu! Pomocí barevných vrstev máme nově k dispozici celou řadu zajímavých pohledů na PTP. Stáhněte si ukázkový soubor (formát PDF).

Internetová řešení

Aplikace (MS Windows)

Vyhledávání

UniCounter

verze: 1.0.7
testováno: win 9x, NT4, w2K, XP

Co umí tento prográmek? Jedná se o odpočítavací šetřič obrazovky. Universal Counter rozeznává 3 časová období. První do určitého data. Druhé mezi prvním a druhým datem. Třetí po dosažení druhého data. Nastavují se tedy 2 datumy (nyní včetně času). Nic Vám ovšem nebrání nastavit jen druhé datum a nechat si zobrazovat čas který od něj uplynul, nebo naopak použijete první datum a budete zobrazovat kolik ještě zbývá času (třeba kolik to máme do důchodu :-)). Nastavení se provádí standardním způsobem: [Obrazovka - vlastnosti] -> [Spořič obrazovky].

Stáhnutí:

Program používáte výhradně na vlastní riziko. Za případné škody, vzniklé v důsledku instalace a/nebo používání, neneseme žádnou odpovědnost!

Universal Counter (instalace včetně VB 6.0 runtime souborů, předpokládá přítomnost fontů Tahoma a Verdana, funguje i bez nich) [1,61 MB]


Přístupů celkem: 1053304. [více]

Powered by TF-Wmake 1.9.0, © TFSoft 2003-2018.
Processing took 0.238 seconds.